<<  Firma Profili >>
 

ELİF ISI; Su ve Isı sistemleri tesisat, montaj ve tadilat alanında faaliyet göstermektedir.

Yıllardır bu sektörde hizmet veren firmamız, mutlak müşteri memnuniyeti prensibi ışığında faaliyetine ve hizmetlerine devam etmektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Hizmet alanlarımız kapsamında;

Su tesisat ve tamiratı, Lavoba montajı, Klozet montajı, atık su tıkanıklığı açılması, atık su tesisat tadilatı, kat kalorifer ve kalorifer kazanlarının montajı, kalorifer tesisatı ve radyatör montajı,yerden ısıtma sistemlerinin yapımı ve tadilatı,  kalorifer tesisatı radyatör temizliği, doğalgaz kombi bakım ve montajı ile tüm sıhhi tesisat işlerini yapmaktadır.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar  müşterilerine tecrübe ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli Araç, malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyi hizmeti vermeyi ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Firmamız; farklı hizmet alanları için ücretsiz keşif hizmeti de vermektedir.

Evinizin ve iş yerinizin tüm tesisat problemleri, huzurunuzu kaçırmasın. Konusunda uzman ekibimiz tüm tesisat problemi ve diğer taleplerinizi sorunsuzca ve zamanında çözecektir.